Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 18:34   #4
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Połowa sierpnia minęła - nadszedł czas zakończenia rekrutacji. Zatem od dzisiaj każde zgłoszenie, które przyjdzie do mnie będzie już nieaktualne. Z osób, które do tej pory się zgłosiły wybiorę te, których postacie podobają mi się i wpisują się w koncepcję przygody. Za kilka dni umieszczę tutaj wszystkich, którzy się dostali. Następnym krokiem będą drobne solowe przygody dla każdego - na chacie lub gg - by każdy mógł poznać troszkę świat oraz wejść w przygodę bez komplikacji. Mam nadzieję, że taka forma rozpoczęcia będzie Wam odpowiadała. Wszystkim, którzy się zgłosili, dziękuję za chęć uczestniczenia w sesji. Mam nadzieję, że nie zawiedziecie się. Tym, którym się nie uda, chciałbym powiedzieć, że jeszcze będą podobne sesje i wtedy śmiało przesłane postacie mogą zostać wykorzystane.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline