Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 23:12   #26
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Tym razem nie będzie porcji pytań. Długo się zastanawiałem nad konkursem i wydaje mi się, że już jego formuła się wyczerpała. Nagrody z poszczególnych etapów znalazły swoich posiadaczy. Satysfakcja z wiedzy zdobytej dzięki konkursowi też się liczy, zatem mam nadzieję, że dobrze się bawiliście. Zatem co dalej? Będzie nowy konkurs - nie wiem, jak wypadnie, ale sądzę, że będzie równie prosty/trudny Nagrody oczywiście będą - łącznie z nagrodą, która miała być za przekroczenie progu 15 punktów. A miała to być "Dark Corner of Earth". Nic straconego - pojawi się w następnej edycji.
Wszystkim, którzy brali udział - dziękuję, podobnie jak czytającym ten wątek i komentującym. Zapraszam do nowego konkursu, który niebawem.
I pamiętajcie...z cthultystycznym pozdrowieniem
Niech gwiazdy będą w porządku
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem