Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2020, 20:00   #5
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Dobra, to jeśli można głosować to ja poproszę wersję z fabułą! Wtedy z pewnością zagram.

W mniej ambitne podejście pewnie też się wgryzę żeby spędzić trochę czasu z fajnymi ludźmi (tak, tak - mówię o sobie i Travellerze) i zobaczyć, czy na pewno mi się nie spodoba.

Z drugiej strony każdy z nas ma ograniczony czas i nie mogę na 100% obiecać, że ta rekrutacja będzie na pierwszym miejscu mojej listy priorytetów.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem