Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2005, 23:58   #3
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Z niecierpliwością czekam aż ktoś poprowadzi mi w końcu czyste ZC i jak najbardziej chętnie w Polsce.IMHO może być baaaardzo ciekawie.
[kończy pisac i zdejmuje oślizgłe macki z klawki]
W zasadzie mógłbym spróbować poprowadzić taką sesję w ZC na forum. Dotychczas prowadziłem tylko na żywo albo przez GG, ale czemu nie można spróbować? Tylko czy zbiorą się ludzie? I, co najważniejsze, by wyszła dobra sesja. Jak na razie jestem zdecydowany do poprowadzenia takiej sesji na 80% - nie ukrywam, głównie wieczorami. Oczywiście Polska, czasy współczesne. Czyste ZC, bez domieszek WOD-a na pewno. Potencjalni gracze, max4, prosiłbym o krytyczne ustosunkowanie się do tej propozycji. Kto wie, może się coś z tego zrobić?
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem