Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2020, 18:50   #21
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
Pomysł i temat ciekawy, ale na razie bez deklaracji. Potrzeba więcej szczegółów.
Konkrety pewnie pojawią się na początku grudnia, bo teraz się trochę zakorkowałem.

Ale będę kombinował pewnie coś w klimatach godfather'a w święta.

Zaś mechanicznie nastawiam się na brak zróżnicowanych ról. Tylko podział na frakcje i wspólne pule umiejętności dla frakcji. Dla wtajemniczonych: trochę tak jak to miało miejsce u mnie w Ankh Morpork z Audytorami Rzeczywistości. Myślę, że to też da trochę swobodę graczom w odgrywaniu. Przykład - jeśli chcą grać kimś w stylu ochroniarzem to tak się będą kreować i o ile są z miasta mogą korzystać z umiejki ochroniarz. Myślę, że jest w tym tez spory potencjał taktyczny.

Oczywiście dam jakieś ograniczenia, żeby nie każdej nocy można było harcować.

To trochę pomoże mafii w ukrywaniu się pośród ról, bo nie musza wskazywać na/udawać konkretną rolę, tylko wystarczy zaśpiewać.

No i zobaczę co na to Traveller
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 17-11-2020 o 19:05.
Rewik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem