Wątek: Kapitan Bomba
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2020, 17:17   #6
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
A gdyby dupa miała zęby, to co by powiedziała?

... Chętnie zagram, jak tylko zobaczę konkretną mechanikę. Na razie sesja przypomina luźny opis Jak technicznie wszystko będzie ogarnięte (mecha, dokładny kształt sesji), to wchodzę
Dlatego ten wątek jest sondą, nie rekrutacją, chcę sprawdzić czy temat jest chodliwy. Z tego co widzę to jest na to duża szansa. Czyli biorę się do roboty z mechą i innymi pierdołami (Nawalać z karabinka chce każdy, a robić to nima komu).

Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Jakby znalazło się w drużynie miejsce dla Trepa, który najpierw strzela, a myśli nigdy (weterana Akcji Kropidło) to mógłbym odgrywać taką postać.
Dla trepa zawsze się znajdzie miejsce, przy czym ja widzę trepa jak kogoś kto najpierw postępuje z regulaminem, a potem ewentualnie myśli. Zapraszam.

Cytat:
Napisał Sepia Zobacz post
Odpalaj Orzeła
Jesteście zielonkami po Akademii, Orzełem to sobie chyba nie polatacie.

Mała zajawka:

 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem