Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2020, 14:01   #7
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ano ja sie zastanawiam. Czekam tylko na rozwoj sytuacji. Mam w sumie pomysł na dwie postacie. Dwie skrajnie rozne. Chciałbym jednak zobaczyć jacy bohaterowie chodza pp glowie innym
- Będzie śmieszno jak każdy będzie się rozglądał i czekał co kto powie pierwszy i w końcu nikt nic nie powie


Cytat:
Ja jestem zarobiony w okresie przedświątecznym ale myślę o jakimś kislevickim kozaku może. Do deadlinu postaram się wyrobić
- Ja z kolei chciałbym coś właśnie już mieć na święta. Obawiam się, że tradycyjnie przez okres świąteczno - noworoczny to pewnie ruchu w sesjach nie będzie. No ale rozumiem wpływ reala. Więc powiedzmy, że ten przedświąteczny termin jak będzie zobaczymy jak będą się sprawy miały. Ale jak to wpływ okołoświątecznej gorączki to dobrze by ktoś jakoś się odezwał tutaj czy na pw to się może coś wymyśli.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline