Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2007, 14:20   #16
Zafrire
 
Zafrire's Avatar
 
Reputacja: 1 Zafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znany
http://lastinn.info/sesje-rpg-autors...d-dagorta.html link do sesji w ktora sie zaczyna i w ktorej gra, co prawda dopiero zaczynam grac na forum ale gralam na czacie i na zywo wiec wiem o co sie tym rozchodzi. Co do postaci został tlyko michał więc wyboru nie mam :P ale odpowiada mi ta postać i co bym chciała dodać od siebie to to, że jest to osoba, która nie chce dowodzić, ale też nie chce żeby ktoś nim dowodził, stara się łagodzić konflikty jednak z powodu tego że jego rodzina nie żyje jeśli ktoś nadepnie mu na odcisk lepiej niech się chowa, potrafi walczyć o swoje, a kiedy stracił rodzinę i się z tym pogodził stał się silny psychicznie. jeśli chodzi o wiarę uznaje boga, ale nie zasady panujące w kościele to tyle. Tylko nie rozumeim tego ostaniego zdania "Nnie pamięta ostatniego roku" ale nic? amnezje ma czy co?:P
 
Zafrire jest offline