Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2020, 20:06   #8
Wila
 
Wila's Avatar
 
Reputacja: 1 Wila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich gratuluję dostania się do sesji i mam nadzieję, że będzie nam się miło pisać.

Klara jest z zatopionej obecnie Florydy, dużo czasu spędziła w Luisianie. Wobec czego mi pasuje wszystko co jest po tej stronie mapy. Wspominane Woodbury - może być.

Jak już wiecie od Buki, Klara Moore to gunslinger - rewolwerowiec, zamiast rewolwerów ma pistolety.



Kilka słów o Klarze: To taka osoba, która nie da sobie w kaszę dmuchać, ani ciągnąć się za rączkę. Stara się być spokojna i wyważona, ale jak ktoś jej na odcisk nadepnie, to lepiej wiać. Nie przebiera w słowach.
Bywa poważna i zamknięta w sobie. Mało mówi o swojej przeszłości.
Możecie wiedzieć, że miała siostrę Laurę, która zaginęła, a Klara wciąż ma nadzieję na odnalezienie jej. Możecie też wiedzieć, że na dłużej zatrzymała się w Luisianie i była tam ochroniarzem w kasynie. Czasami mogła opowiedzieć jakieś anegdotki z kasyna i tych okolic, bo to ciekawe okolice pełne dziwaków. Nie mieszkała tam sama, tylko z dziewczyną - Corą. Cora jest mechanikiem samochodowym.
Bywa też, że wyluzuje i potrafi się pośmiać, pobawić i pogadać o pierdołach.

I to chyba tyle, jakieś pytania?
 
__________________
To nie ja, to moja postać.

Ostatnio edytowane przez Kerm : 20-12-2020 o 12:25.
Wila jest offline