Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2020, 18:03   #10
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Jeżeli sesja będzie podobnie humorystyczna to chętnie wziąłbym w niej udział lub przynajmniej spróbowałbym.
Oczywiście, może w niektórych momentach będzie trochę inny, ale nadal czarny, toaletowy, absurdalny. Przeciążenie szarych komórek nie grozi.

Cytat:
Napisał Buka Zobacz post
Nigdy wcześniej tego na oczy nie widziałam... a dzisiaj wciągnęłam 80 odcinków nosem
Brawo! To się nazywa przeciągnięcie na Ciemną stronę mocy. Nie zapomnij o filmach pełnometrażowych, jak np. Zemsta Faraona.

.................................................. .................................................. ....


Mam już 6 chętnych osób, co jest świetnym wynikiem. Ale rekrutacja trwa. A ja biorę się do roboty. Na sesyjnym polu muszę jeszcze popracować:

 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 10-01-2021 o 18:38.
JohnyTRS jest offline