Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2007, 23:14   #10
corenick
 
corenick's Avatar
 
Reputacja: 1 corenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Corenick, kiedy zapoznasz się bliżej z kartami i dasz nam wskazówki dotyczące ich ewentualnych poprawek? I czy ustanawiasz jakiś deadline, do którego chcesz mieć i wybierzesz wszystkie karty tych, którzy się zgłosili? Na razie jest 5 graczy na 4 miejsca, więc będziesz wybierał najlepszych, jak sądzę? A może kto był pierwszy, ten był lepszy? Takie tam, podstawowe szczegóły.
Hmmm... Bylem w pracy do 19:00, wrocilem do domu o 20:00 (tak w sumie od 7:30). Powoli wiec przetrawiam sie przez KP. Wstepnie moge powiedziec ze biore Midnight i Kolmyra, wiec zostaja 2 miejsca.
Co do ewentualnych poprawek; nie chce by ktos poprawial KP. Nie przemyslane KP sporo mowia o graczu.
Owszem, przy wyborze bede sie kierowal najlepszymi KP, choc nie tylko. Midnight i Kolmyr wstepnie sie dostali, poniewaz wiem jak graja i jak odpisuja na LI. Nie musze chyba dodawac ze spodobalo mi sie to, co robia na sesji.
 
__________________
-----------------------------------------------------
Info dla obslugi: Mam angielska wersje OS wiec nie posiadam polskich czcionek.

Ostatnio edytowane przez corenick : 23-08-2007 o 23:19.
corenick jest offline