Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2021, 14:56   #1
wysłannik
Wiedźmołap
 
wysłannik's Avatar
 
Reputacja: 1 wysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputację
Błogosławieństwo ochrony

Ostatnio na sesji złapaliśmy niezłe zdziwienie jak jeden z graczy, który właśnie zaczął swoją przygodę kapłanem rzucił czar "Błogosławieństwo ochrony" i z racji tego, że rzadko się owy czar pojawiał zapytałem, jak on działa. Kiedy gracz przeczytał opis stwierdziłem, że coś mi nie pasuje, bo w ogóle nie kojarzę takiego efektu i sam sprawdziłem opis zaklęcia. Okazało się, że Podręczniku Głównym, z którego korzystałem, opis tego zaklęcia jest zupełnie inny niż w Księdze Zbawienia, z którego on cytował opis.
Wiedzieliście o tym? Reszta czarów z prostej magii kapłanów się zgadza, ale ten ostatni zupełnie nie, choć nazwa ta sama i nawet składnik.
Wiadomo, że to dobra okazja, by wybrać czar, który nam bardziej odpowiada. Ale może ktoś siedział nad tym dłużej i szukał jakiegoś oficjalnego rozwiązania tej kwestii?
 
__________________
"Inkwizycja tylko wykonuje obowiązki, jakie na nią nałożono. Strach przed nią jest zbyteczny; nienawiść do niej, to herezja." - Gabriel Angelos, Kapitan 3 Kompanii Krwawych Kruków.
wysłannik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem