Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2007, 12:38   #8
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
To ja może podam przykład. "Graf Zero" Gibsona. Mamy tam oczywiście voodoo. Jest 2 kapłanów. Jeżdżą bajerancką limuzyną(Ahmed) i noszą garnitury. Mają świątynię w apartamencie. I wierzą w duchy. Co więcej świat duchów wkracza w świat sieci. A może odwrotnie? To nie ważne. Ważny jest fakt, że magia u Gibsona jest. I to mi się podoba takie ludyczne elementy, czy nawet o charakterze rustykalnym(?) sprawiają, że świat jest bardziej egzotyczny, a z drugiej strony pozostaje (świat) spójny.
Natomiast magia, tak jak w Shadowrunie, to nie jest dobry pomysł. To rzecz gustu. Po prostu nie podoba mi się jak gracze walą do Mantikory z miniguna i poprawiają Fireballem.
 
__________________
Arkham Radio

Ostatnio edytowane przez nonickname : 24-08-2007 o 12:41.
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem