Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2021, 19:18   #7
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Jest mi serdecznie obojętne jak zaawansowane będą Wasze postacie, ale przyjemniej grało by się nam gdyby były to postacie w okolicach pierwszej klasy , lub początek drugiej. Raczej podstawowe, niż zaawansowane, choć tu również przyznam, że z perspektywy mojego prowadzenia to też obojętne. A sesja jest tak skonstruowana, że każda z potencjalnych klas znajdzie tu coś dla siebie.

Choć oczywiście miło by było, gdybyście się fabularnie osadzili w Wissenlandzie odpowiadając sobie co i czemu Was tu ściągnęło.

Co do źródła budowania Waszej postaci, może to być dowolny podręcznik a nawet reguły autorskie, ale w tym ostatnim przypadku proszę o przesłanie mi ich do akceptacji.

Rzuty, jak powiedziałem, robicie we własnym zakresie. Może to być kostnica, może to być Wasza własna kostka. Ja Wam ufam

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline