Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2007, 21:13   #25
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Zauważcie, że decyzja o graniu postaciami z serialu wcale nie jest łatwa. Ktoś może powiedzieć: "czemu?". Już odpowiadam domyślam się, że mg ma już mniej więcej gotową fabułę, który w tym momencie ległaby w gruzach. Poza tym pierwszy sezon serialu kończy się zapowiedzią drugiego, który jest już znany pod nazwą "Generations - Pokolenia" a z tego co mi wiadomo ma pojawić się tam więcej nowych bohaterów niż starych.. Jeśli już ktoś uprze się na starych herosów to proponuję stworzyć inną sesję(w której z chęcią wziąłbym udział) a żeby nie kopiować całego serialu proponuje raczej obsadzić akcję w alternatywnym świecie przyszłości po wybuchu bomby.
pozdrawiam
No właśnie. Ja ukazuję swoją alternatywną drugą serię serialu. Co do postaci dalej stoję na swoim. Widzieliście np. sesję Harrego Pottera w której jest możliwość wcielenia się w Harrego? Ja też nie. Wolę nie ryzykować okaleczenia postaci przez kiepsko ich odgrywających graczy. Poza tym liczę w tej sesji na odrobinę wyobrażni. Nie sztuką jest skopiowanie istniejącej już postaci. Sztuką jest wymyślenie swojej własnej, unikalnej i ciekawej postaci. Jedyne co ogranicza przy tworzeniu postaci jest świat, realia i wyobrażnia.
 
wojto16 jest offline