Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2021, 17:39   #7
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał archiwumX Zobacz post
A ja się zapowiadam się z Aleenem - elf mag/alchemik/zabójca. Wyznawca Reptiliona Wielkiego. Jutro powinienem się uporać z szczegółami KP.
Wyznam szczerze, że mnie teraz ogromnie zaintrygowałeś! Byłem do dzisiaj święcie przekonany o tym, że trójprofesyjność zarezerwowana była wyłącznie dla katanitów, którzy posiadając dwie profesje mogli poprzez specjalny rytuał stawać się półbogami (a i to chyba zarezerwowane jest wyłącznie dla uruków). Miałem dzisiaj wieczorem pić z żoną malibu, ale kij z tym, idę do piwnicy walczyć z myszami o karton, w którym trzymam pierwsze MIMy!

P.S. Chyba, że gramy w Złotą Edycję? Tam podobno można brać trzecią i czwartą profesję, ale ona chyba do dzisiaj nie opuściła swojej własnej szuflady
 
Ketharian jest offline