Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2021, 15:09   #1
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
[komentarze] W pogoni za domem

Witam. Jeśli jesteście tutaj przed postem w sesji, to maszerować czytać.
Z kwestii organizacyjnych, założyłem temat materiały. Proszę aby każdy tam popełnił post z krótkim opisem postaci, naciskając na wygląd. Łatwiej tam wracać niż szukać po docach, szczególnie współgraczom.
Stopnie zdrowia, kwintesencję i paradoks będziemy tym razem monitorować w waszych kartach postaci.
Ustawcie avatary, szerokość powinna być taka sama u wszystkich. Najlepiej dostosujcie się do szerokości avatara MG - 200 px
Już początek sesji i będziemy docować.


W kwestii materiałów jeszcze, mogę je wrzucać w pierwszy post tamtego tematu lub do odpowiedniego doca - wasz wybór. Abi jak chce może mi podrzucić info o dwóch paniach, znajomych Patricja, to wkleję dla reszty/dodamy do doca
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.

Ostatnio edytowane przez Johan Watherman : 01-02-2021 o 15:19.
Johan Watherman jest offline