Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2021, 07:46   #6
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Moja granica cierpliwości jest płynna. Jak popiję to i 2 lata przestrzeni mnie nie martwią pomiędzy postami [tak, sesje skończyły się poprzednie bo nie mieliście cierpliwości czekać na mój odpis ]. Na trzeźwo nie lubię opierdalania, zwłaszcza że najkrótszy post mego Gracza wyglądał mniej więcej tak:

"Tristan wstał przeciągając się, po czym podszedł do ogniska i się na nie odlał. Dopiero wówczas był gotów do drogi"

o ile mnie pamięć nie myli. Albo coś nieco krótszego. Więc skoro to zniosę, to bytność swą w sesji można zaznaczyć na milion sposobów nie utrudniając Graczom i prowadzącem z uwagi na własne zajęcia. Tak btw. chwała Jierowi, autorowi tamtego posta, ale to stare, bisselowskie dzieje.

Poważnie zaś, piszcie. Obudźmy to ospałe forum. Niech nasza sesja lśni, póki każdy z nas nie zgaśnie. Co można robić lepszego, niż grać? Ja zaś postaram się poprowadzić sesję tak, by emocje zmuszały Was do pisania.

Zatem DO ROBOTY!!

p
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline