Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2021, 09:59   #7
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
@Mike, w kwestii „pożyczenia uruka” wolałem się asekurować, jestem na LI od niedawna, ale już zdążyłem zauważyć, że są tutaj gracze, którzy taki zabieg z mojej strony uznaliby natychmiast za nieakceptowalną ingerencję w autonomię ich postaci a w tak zacnym gronie lepiej unikać niepotrzebnych nieporozumień.

Mam też pytanie do MG, czy będziemy uznawali za kanon „Sagę o Katanie”. Nie dbam o rozciągane z gumy Labirynty Śmierci ani strasznych Bezimiennych, ale jeden detal nie daje mi spokoju przez wzgląd na obecność w drużynie malauka! Mianowicie wedle samego Artura Szyndlera malauki posiadają fascynującą anatomiczną cechę w postaci DWÓCH członków! Jeśli uznamy to za kanon, el Kethrys chętnie zaprosi kompana przy najbliższej okazji do zamtuza, żeby zobaczyć jak to właściwie funkcjonuje!
 
Ketharian jest offline