Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2007, 01:39   #4
corenick
 
corenick's Avatar
 
Reputacja: 1 corenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetny
Hmm... W sumie nie pamietam od czego zaczynalem. Mysle ze cos sie krecilo kolo KC czy WH. Niemniej jednak system, jaki wbil mi sie dobrze pod czaszke to DD. Z prosta mechanika K20, dajaca maksymum satysfakcji przy minimum wysilku intelektualnego (mysle tu o zliczaniu nie dedukcji).
Co do WH to wydaje mi sie, ze system jest nie tyle "mroczny" co troche uciazliwy. Wrazenie bezdomnego, zmoklego psa w deszczowy, zimny i jesienny poranek mozna osiagnac prowadzac mrocznie lecz tez nieudolnie.
Calkiem fajnie zorientowany jest tez wilkolak, co przy swoim zle zrobionym kuzynie z serii WoD, wampierze, przywodzi na mysl, iz wilkolaka pisala zupelnie inna osoba i zupelnie tez inne wydawnictwo popelnilo druk owego systemu.
 
__________________
-----------------------------------------------------
Info dla obslugi: Mam angielska wersje OS wiec nie posiadam polskich czcionek.

Ostatnio edytowane przez corenick : 26-08-2007 o 04:43.
corenick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem