Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2007, 11:47   #27
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Niestety. Mam złe wieści. Załamałem się. Przeczytałem kolejny raz przygotowany przeze mnie scenariusz i stwierdziłem, że jest strasznie rozwlekły i nudny. Początek i liczne mniejsze fragmenty są ciekawe, ale reszta jest nudna. Poza tym chciałem złożyć oficjalne oświadczenie. Jestem oburzony poziomem sesji. Nie chodzi mi o ich jakość tylko o pomysł na nie. Zamiast grać w kolejne takie same sesje ja wolę coś oryginalnego. Tacy właśnie mieli być Herosi. Chciałem złożyć szczególnie gratulacje corenickowi za świetny pomysł z Alien ( żałuję, że nie złożyłem zgłoszenia) i Nami za Sailor Moon ( też się nie załapałem). Przecież jest tyle pomysłów na dpbre sesje np. Dragon Ball, Naruto, Resident Evil, Zagubieni, Prison Break itd. Na pewno znalazłoby się wielu chętnych na takie sesje. A teraz wracając do Herosów powiem, że wolę grać niż tworzyć. Dlatego w takiej sesji wolę być graczem niż MG. Jak ktoś chce to odstąpię mu tę sesję. Kp prześle mu na PW. Jest ktoś chętny?

mod info
W takim razie zamykam
f.
 

Ostatnio edytowane przez fleischman : 26-08-2007 o 19:31.
wojto16 jest offline