Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2021, 19:50   #6
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Sigarda popatrzyła najpierw na Neda.
- Brunę i Griselę sama zgładziłam gdy stały się abominacją. Ale cieszę się, że ci przykro -rzekła Sigarda ze smutkiem.
- Liesy nie ma z nami od… Dłuższego czasu. Niestety, moje siostry nie odrodzą ze swoimi dawnymi osobowościami i swoich dawnych ciałach. Ale będę uosobieniem tego, co w nich najważniejsze. – popatrzyła na Anję – Nie potrafiłabym wybrać tej która ma być pierwsza. – potem zwróciła się do Franka – Moje siostry nie odrodzą się jako całkiem zwyczajni ludzie, zapewne będą otoczone jakimś kultem, lecz mogą wpaść łatwo w szpony wampirów i sług ciemności. – Skończyła Sigarda, a potem włączyła się Thalia.
- Urban jest astrologiem i wróżbitą. Pochodzi ze Stensii, ale osiadł to w Gavoni i na rozkaz Sigardy stworzył Aparaturę, która pozwoli wam odkryć gdzie się odrodziły me siostry… Po to są te, a tobie dobry kapłanie – zwróciła się do Razaela – Nie kłaniaj się mi, nie jestem Avacyn i nią nie będę – ale za jej plecami Joan pokazywała kapłanwi aby spróbował pocałować archanielicę.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline