Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2021, 08:49   #3
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mordo powiem tak: na 78,4% pisałbym się, ale na razie mam związane ręce, bo przez większość marca będę nieuchwytny i nawet nie ma moim zdaniem sensu teraz cokolwiek działać w tym kierunku
- Podziwiam precyzję szacunków A bardziej na poważnie, cóż, jak teraz w marcu się nie wyrobisz to szkoda. Ale możesz się zgłosić jak Ci się sytuacja uspokoi no albo daj znać, że jednak nie. Jak ktoś by miał dołączyć nową postacią za tydzień, dwa czy cztery to nadal to raczej powinno być możliwe


Cytat:
A myślałem nad zdeprawowanym łowczym, polującym dla rozrywki na nieostrożnych podróżnych po leśnych ostępach. Tylko czyj byłby to wtedy wyznawca? Jakiś aspekt Khorne'a? Slaneesh?
- No jakiegoś wojownika/rangera w tej chwili nie ma wśród BG to mógłby ktoś taki się przydać. A wyznanie jak łowy to chyba raczej Khorn. Ale no to tak na razie palcem po wodzie pisane na tą chwilę. W sumie postać może wyznawać po prostu Chaos bez konkretnego patrona. W końcu politeizm jest powszechny w świecie młotka
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline