Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2021, 12:39   #6
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
Klaus uniósł brew na słowa Bardina.
- No przecie pod urokiem jej czarów jestem, to i nie mam wyboru - odparł wesoło krasnoludowi. - I może jednak nie jedzcie, bo i was zaczaruje. Nigdy nie wiadomo, czego tam dorzuciła, wiedźma paskudna. - Zakończył ironicznie.

Gdy pojawiła się Vessa i dorzuciła swoje, odpowiedział:
- Zwykle nie jem takich specyfików, ale obiecałem Kayi, że spróbuję i powiem, co sądzę, jak ją znowu odwiedzę. A co do strzały w kolanie, to tak się może zdarzyć i bez jedzenia słodkości. Ale że kompanów mam takich, co mnie w potrzebie nie zostawią, to się tym nie martwię na zapas. Jeśli chodzi o spotkanie z baronem, to ja przed wieczorem raczej będę w domu, więc jak któreś z was się pojawi, to pójdziemy razem. Po śniadaniu popytam o Shtauffena w “Orle”, więc możemy wyjść wspólnie, Vesso, bo gospoda jest po drodze do kuźni.

Było jeszcze wcześnie, więc nie spieszył się z jedzeniem. I tak, jeśli ktoś posiadał jakieś informacje na temat barona, to się czegoś do wieczora dowiedzą.
 
Ayoze jest offline