Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2021, 19:04   #8
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Kiedy anielica powiedziała, że sama zgładziła swoje siostry Ned gapił się na nią przez dłuższą chwilę nie wiedząc co powiedzieć. Naprawdę no nie miał złych intencji a trafił jak strzałą w płot.

-Ja… Ja nie chciałem, przywoływać złych wspomnień. Nie… Nie miałem złych intencji. Ja… Ja wykonam zadanie i będę chronił Twoje siostry jak moje siostry, gdybym siostry miał. Tylko, że w sumie to nie mam. – Milczał chwilę. Chyba nie powinien mówić o swoich perypetiach rodzinnych. Chyba to nikogo nie interesowała. Powinien skupić się na misji. Zaraz to co w sumie mieli zrobić? Myślała chwilę starając się wszystko pozbierać do kupy.

-Yyy… Śliczna pani. To rozumiem, że mamy iść do Gavoni przekazać dary wróżbicie Urbanowi, a on nam powie co mamy robić dalej, dobrze to wszystko pojąłem? Czy jest może coś co mi umknęło?
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 22-02-2021 o 19:21.
Rot jest offline