Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2021, 15:25   #1
Nanatar
 
Nanatar's Avatar
 
Reputacja: 1 Nanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputację
[Komentarze - KC - Obornik]

Witajcie.

Do tematu głównego dodaję watek komentarzy, jak nadmieniałem już kilka razy nie jestem entuzjastą technikaliów, ale pomny wygody uczestników sesji zakładam ten watek.

Od razu śpieszę wyjaśnić, że dotychczasowa objętość postów nie jest obowiązkowa, proszę więc pisać jak przywykliście. Oczywiście trzecia osoba, czas przeszły, ale to raczej norma.

Dziękuje tym, którzy tak raźno i z kopyta rozpoczęli naszą przygodę, aż boję się jak okiełznam to tałatajstwo.

Na koniec jeszcze jedno pytanie techniczne:

Mam swoje listy umiejętności dla poszczególnych profesji, nie różnią się wiele od oryginałów, ale w mym mniemaniu dają nieco większą swobodę. Początkowo każda profesja ma 7 umiejętności, nic jak wspominałem nie tracąc, bo zgrupowałem kilka umiejek w jedną, zaś na kolejnych poziomach troszkę dołożyłem.
Czy interesuje Was ta zmiana, czy zostajemy przy oryginale?
 
Nanatar jest offline