Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2021, 18:01   #10
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ciekawie może też wyjść sesja o kosmicznych przemytnikach, ale to już wszyscy potencjalni gracze musieliby podyskutować jak widzą taką załogę, okręt i czym dokładnie będą się parać zebrani na nim ludzie zaradni.
- To prawda. Przy projektowaniu zespołu jakie powinien być z założenia zgrany to trudno to osiągnąć przy randomowym składzie na sesji jaki przejdzie przez etap rekruty. Chyba, że trzon się zgłosi dogadujących się ze sobą Graczy.



Cytat:
Adn. 6)
Po wojnie na Śląsku szabrowali wszyscy... tyle tego było. Nie trzeba było uganiać się za Złotym Pociągiem, Bursztynową Komnatą czy co tam jeszcze żeby się obłowić bo wystarczało wpaść do pierwszego lepszego pałacu i wygarnąć bibliotekę itp.
Ta sceneria prosi się o jakąś pseudomafię.

- Nie wiadomo gdzie by dokładnie toczyła się sesja. Wiadomo, że zaczęłaby się w Paryżu. A potem pewnie byłaby podróż na wschód Europy. I coś więcej to trudno w tej chwili powiedzieć.



Cytat:
Dla mnie Dwójka, mógłbym spróbować grać u Ciebie (piszę z perspektywy czytelnika "Wyspy Skarbów").

- Dzięki za dobre słowo

Cytat:
Obawiam się jednak, że nie znam mechaniki "Parchy". To skrót? Bo wygooglować też nie idzie.
- "Parchy" to moja autorka. Prowadziłem i prowadzę na niej kilka swoich sesji. Niedawno zakończony "Lost Station" (dział sf) albo "Agenci Spectry" (dział horror). Niemniej od strony mechy to w samych sesjach jej raczej nie widać. Zwykle podaję skrót zasad potrzebnych do stworzenia postaci. Dajmy na to w LS to tak to wyglądało: https://docs.google.com/document/d/1...VIJXGCWO0/edit


- To czas na małe podsumowanie


1 - Aralsk

1 Lord Melkor; 2 Azrael1022; 3 Mekow


2 - Operacja “Przebicie”

1 JohnyTRS


3 - Outpost

1 Mekow


4 - Space Daredevils

1 Lord Melkor; 2 Azrael1022; 3 Draugdin; 4 Mekow


5 - Miasto Zamknięte

1 Arthur Fleck; 2 Draugdin


6 - Złoto nazistów

1 Lord Melkor; 2 archiwumX; 3 Mekow



- Na razie na moje oko to trudno powiedzieć by któraś z opcji zdobyła wyraźną przewagę
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem