Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2007, 17:46   #10
Judeau
 
Judeau's Avatar
 
Reputacja: 1 Judeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znany
Hmm... Mam rozumieć, że ich kultura ich mentalność są równie pierwotne i zwierzęce jak oni sami? Co do zwinności... Mam rozumieć, ze są w stanie skakać 6 metrów w górę jak puma, przeskakiwać z gałęzi na gałąź jak jaguar i pędzić jak lampard? Jeśli tak to czy takie możliwości przekładają się na ogromną (powinienem powiedzieć - zwierzęcą) siłę mięśni?
Co do samego Ran-Rothy (poprawna odmiana?) był wychowany przez Shivów, czyli, jak wyczytałem w Ławicy Mieczy (swoją drogą świetne opowiadanie, zagłębiło mnie w klimat even more) lud o kulturze zbliżonej do Spartan. Rozumiem, że to znacząco wpłynęło na jego psychikę? Jeśli tak, to poprosiłbym też coś o Shivach... I czy w takim razie Ran może używać shiviany?
 
__________________
"To bez znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz, tak długo jak będzie to WYGLĄDAŁO naprawde fajnie"- Kpt. Scundrel. OotS
Judeau jest offline