Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2021, 12:07   #1
Buka
 
Buka's Avatar
 
Rekrutacja dodatkowa - [D20 future] "The Good, the Bad and the Alien" Sezon II (+21)


Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w sesji sci fi o kosmicznych piratach! Macie własny, wielki statek, macie masę ciekawych załogantów-NPC, i cały kosmos przed wami. Roboty, cyborgi, kosmiczne laski, Mecha, pościgi, strzelaniny, wybuchy... W co się wpakujecie, jakie przygody przeżyjecie, wszystko zależy głównie od was. Sesja w "open world", gdzie może wydarzyć się wiele.

Tutaj rekrutacja oryginalna:
http://lastinn.info/archiwum-rekruta...n-ii-21-a.html ([D20 future] "The Good, the Bad and the Alien" Sezon II (+21))


A tutaj sama sesja, wy leniwce
http://lastinn.info/sesje-rpg-scienc...n-ii-21-a.html

Mechanika d20 modern/future, jednak w sesji nieodczuwalna. d20 to taka kolejna wersja D&D... kto zna zwykłe "Lochy i Smoki" poradzi sobie bez większych problemów. Kto nie... to pozna? i spokojne wasze rozczochrane, serio pomogę z kartami!

Kim można zagrać? W sumie kim byście chcieli... nie ma problemu z przejęciem jakiegoś NPC z załogi i zrobieniem go BG, możecie być jakimś BG który "gdzieś tam" się na statku zapodział, możecie dopiero co dołączyć do owej pirackiej załogi... poszukiwane tak ze 2-3 osoby.

Odpisujemy tak raz na tydzień(czasem wydłużony ), doc jest tylko sporadycznie/do walk, odpisy minimum na avatara, bez większego stresu, bez wariactw...

--------------

A co do tej pory w samej sesji?

Piracka łajba "Harpia" (dobrze uzbrojony krążownik bojowy), otrzymał cynk o miejscu pobytu jachtu ze snobami, których złupiono, a nawet i porwano. Na chwilę obecną, piraci lecą do ich rodzinnej planety, by tam zgarnąć za nich okup...

---------------

Z bardzo, bardzo wrednych powodów życiowych z sesji musiała zrezygnować Sorat, i raczej już nie wróci... podobnie również po dłuższym czasie postąpiła Makao.

W sesji gra jeszcze Kerm i Dhratlach, ale sesja dla dwóch to dla mnie nie sesja... :P

Czekamy więc!
.
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest teraz online