Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2021, 20:16   #10
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
Primo, po pierwsze - Rot nie wiem, czy mnie wzrok zawodzi, czy jakoweś problemy techniczne się objawiły, ale ja w karcie Kociebora żadnych statystyk nie widzę.

Secundo, po drugie - kwestia tytułów i stanowisk. Nie samymi cyferkami człowiek żyje, więc gdy już takowe w odpowiednią rubrykę wpiszecie, to dajcie znać jakież to godności was interesują. Powiem wam wtedy, czy przy takim poziomie rzeczona godność jest dla was dostępna i jakie korzyści z niej płynąć dla waszej postaci mogą.
Jeżeli żadnego konceptu mieć nie będziecie, to jako starości piekielny, coś wam zaproponuję.

Tertium, po trzecie - jak już zapewne zauważyliście kolejną notkę sesyjną żem poczynił.
Wasza sakramencka czereda nadal w ezechielowej karczmie bawi. Od waszmościów fantazji jeno zależy, co dalej dziać się będzie.
Wolność nieograniczoną niczem macie, więc z niej korzystajcie.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline