Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2021, 22:12   #10
Nanatar
 
Nanatar's Avatar
 
Reputacja: 1 Nanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputację
Wybaczcie tą długą przerwę i znów przydługi tekst. Starałem się pchnąć nieco na przód, bo stolica już się chyba wszystkim znudziła i z pewnością jesteście ciekawi wioski.
Warunki zdaje się ustalone i każdy zadowolony.
Wypadałoby rozegrać jeszcze wyjazd z miasta, kto wie co może się wydarzyć w tak newralgicznym punkcie.
Możecie oczywiście zagadnąć Khurgana, lub kogoś z towarzyszy.

Pozwalam sobie do tej pory na tak długie opisy, by przybliżyć wam uniwersum i sytuację społeczną.
Jeśli tekstu jest za dużo to dacie znać ograniczę się do głównego wątku, bez zbytecznych scenografii.

technicznie: próbuję to wklejać obrazki, ale ni jak mój sprzęt tego nie obsługuje, albo wchodzą takie malutkie. dlatego założę docka gdzie będę je wklejał i dam wam namiary. Zawsze będzie tam można wymienić kilka zdań.

Nie umieściliśmy nigdzie rozmowy Ślepaka z Mistrzem, można to zrobić retrospektywnie. ale myślałem, że 8art będzie sam chciał to zrobić.
 
Nanatar jest offline