Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2021, 07:48   #14
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
- Pax mości Lewko, bo trunku ubędzie jak tak machać będziesz. Jak żem mówił wrąbać to można sobie drogę powrotną co najwyżej. Wpierw z pokojem i poselstwem przybędziemy tam, by diablą robotę czynić.- wymlaskał Pan Arkadiusz z buzią pełną bigosu zaprawdę dobrego.
- Za to Pan mości Gabrielu jak to z Pana taki wielki uwodziciel i entuzjasta komedii to Świętą Ciotkę niech skokietuje, by nam nie przeszkadzała i w dowód w swych zdolności świadectwo dać. Zapewne też Asmodeuszowi taka zdobycz będzie nie lada upominkiem weselnym i swych łask Ci nie poskąpi, a z tego co tu słychać było. To i spore szanse masz mocium Panie, że ta Ciotuchna nadal wianek zachowała. Znałem ja raz wąpierza co mówił, że krew dziewic jest jak wino. Im starsza tym lepsza.- zaśmiał się koniec Wielki Obżartuch oblewając winem siebie, stół i kto się akurat nawinął.
- A swatem mogę być Ja!- zakrzyknął jeszcze pełnią swego głosu.
 
Lynx Lynx jest offline