Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2007, 22:45   #5
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Czas ogłosić, kto dostał się do sesji. Wybór jak zawsze łatwy nie był, choć w niektórych przypadkach nie miałem wątpliwości. Ponieważ żadnej postaci nie chcę odrzucać, zatem prosiłbym graczy, którzy nie dostali się do sesji, by nie porzucali nadziei bowiem planuję epizodyczne role właśnie z myślą o nich. O takim zagraniu oraz o sposobie wejścia do sesji, jeszcze będę rozmawiał z wami. A teraz ci, którzy zaczynają JetBlacka i mam nadzieję, że będą się dobrze bawić.

Yuri Oshima (postać Nightcrawlera)
Shayna Cosseou (postać Miry)
Takihiro Yamaoka (postać Tammo)
Eugeniusz Jeremiasz Rudolf Czort-Tatarkiewitzh (postać Ratkina)
Dan (postać Malekitha)

Pozostałych, to znaczy Juliana Burnsa, Meg Dergan, Henry`ego Jenkinsa i Richarda Attenborough pozwolę sobie zatrzymać do wykorzystania, szczególnie, że są one dość specyficzne i ich przydatność w pewnych częściach przygody może stać się niezbędna.

Co do postaci na stałe w grze - będę teraz z Wami ustalać szczegóły oraz umawiać się na pierwsze przygody solowe. Kontakt już wkrótce. Czas wreszcie znaleźć JetBlacka.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline