Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2007, 03:31   #7
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
To pytania pada juz chyba w kazdej rekrutacji wiec i standardowo na nie odpowiem (pytnie przyslano do mnie na PW).

Magia.

W Straznikach magia to dosc istotna rzecz. Niema tu jednak czarow typu formulkowe zaklecia, niema tez rozdzek ani im podobnych akcesoriow. Aby wykozystac magie wzbudzamy ja w sobie i pozwalamy aby przeplywajac przez nas i przez nas kierowana dzialala tak, a nie inaczej. Mozna zatem przyjac iz jest ona strumieniem energi (zyciowej).

Co do rodzajow.

Glowna magia to ta pochodzaca od zywiolow (woda, ogien, powietrze, ziemia) i magia mentalna. Zdazaja sie wyjatki ale zazwyczaj sa one uzgadniane wczesniej z MG. Magia zywiolow na czym polega kazdy wie. Piszac sztuk jedna miala na mysli jeden rodzaj i jeden sposob jej uzycia jaki sobie wybieracie.
Dla przykladu:
Ogien - ognisty krag.
Lub tez inne i tu miejsce na inwencje i wyobraznie.
Co do magi mentalnej to polega ona zazwyczaj na wyczowaniu, oddzialywaniu i kierowaniu zmyslami innych. Odpowiednio dobrana calkiem skutecznie sie rani lub zabija.
Przyklad magi mentalnej:
Wyczucie - Wyczucie emocji istot lub tez istoty znajdujacej sie obok lub tez w okreslonej od nas odleglosci.

Na czas dzialania i skutecznosc duzy wplyw ma stan postaci. Dlugie stosowanie czaru, stosowanie go gdy jest sie rannym, zuzycie zbyt duzej dawki energi moze spowodowac nawet smierc bochatera. Czas ten zalezy od MG.


Wydaje mi sie, ze opisalam do wystarczajaco dokladnie choc pewnosci miec niemoge bo prawie spie...
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline