Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2007, 11:07   #2
Vivian
 
Reputacja: 1 Vivian wkrótce będzie znanyVivian wkrótce będzie znanyVivian wkrótce będzie znanyVivian wkrótce będzie znanyVivian wkrótce będzie znanyVivian wkrótce będzie znanyVivian wkrótce będzie znanyVivian wkrótce będzie znanyVivian wkrótce będzie znanyVivian wkrótce będzie znanyVivian wkrótce będzie znany
Hmm... Jestem dziwna, gdy...

> Oglądam film i zastanawiam się, jakie statystyki musiałby mieć ten człowiek, żeby zrobić coś takiego, po czym stwierdzam z pewnością, że u żadnego MG podobna akcja by nie przeszła i zostałaby uznana za totalną głupotę.
> Nadal oglądam film i mówię (ew. myślę, jeżeli nie ma do kogo się odezwać) "Luuudzie, co za frajer, przecież wiadomo, że zanim się ..." no i tu nadchodzi sposób, w jaki ja przeprowadziłabym taką akcję...
> Uczyłam się do konkursu: powiesiłam sobie nad łóżkiem licznik punktów doświadczenia i poziomów, który odzwierciedlał ilość przerobionego materiału... Tak dla motywacji.
> W dowolnym miejscu i czasie zastanawiam się nad dalszymi działaniami moich postaci, nawet tymi nie przewidzianymi (chwilowo?) przez scenariusz: wyobrażam sobie moją złodziejkę oskarżoną o zdradę drużyny, kilka różnych reakcji na najróżniejsze okoliczności, itd.
> Ponownie - oglądam film i stwierdzam "Już widzę, jak <tu następuje imię gracza/postaci> to robi", tudzież "Tylko <imię> mógłby coś takiego powiedzieć!", itp...

Więcej chwilowo nie pamiętam, ale pewno sobie przypomnę... I proszę nie ulec wrażeniu, że ciężko się ze mną filmy ogląda
 
__________________
"Are you devil or angel...? Are you question or answer...?"
Vivian jest offline