Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2021, 15:05   #1
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
WoD - Hunter AD 2021

Szanowni, od dłuższego czasu przymierzam się do poprowadzenia pierwszej sesji w Świecie Mroku. Będzie to – uwaga, werble – Hunter! Buduję scenariusz od kilku miesięcy, kroczek po kroczku, i ciągle nie uchodzi ze mnie ochota na poprowadzenie tej przygody, tak więc trzeba by wreszcie zbadać nastroje społeczności.

Jak bym to widział? Trzech, czterech graczy. Miejsce akcji: Rotterdam, bohaterowie to Polacy pracujący w porcie towarowym poprzez holenderską agencję pracy. Realia lutego 2021 – wspólne mieszkanie zakładowe, mało pomocni koordynatorzy, odgrzewane żarcie z azjatyckich jadłodajni i życie od wypłaty do wypłaty. Nikt z bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia o istotach nadnaturalnych. Każdy przyjechał do Królestwa Niderlandów z własnym bagażem doświadczeń i własnym celem do realizacji. Dopiero tutaj, w pewnym nieznanym jeszcze momencie, wszyscy doznają traumatycznego przeżycia, które otworzy im oczy na straszne realia Świata Mroku (a ci, którzy to przeżyją, staną się Łowcami zasadniczo wbrew swej własnej woli).

Ponieważ mam niewielkie doświadczenie z mechaniką WoD, bardzo chętnie przyjąłbym pomoc dodatkowego MG od kwestii technicznych, który mógłby mnie wesprzeć z tej strony i ewentualnie na bieżąco wyłapywać moje błędy.

Dajcie proszę znać, czy taki pomysł wzbudza Wasze zainteresowanie, ale z góry zastrzegam, że start sesji byłby za dwa, może trzy miesiące (przejaw zainteresowania zmobilizowałby mnie do wejścia w etap szczegółowego projektowania scenariusza).

W razie potrzeby nie krępujcie się z pytaniami.
 
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem