Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2007, 17:20   #9
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Lol ale śmieszny temat powiem tak nigdy nie widziałem kiepskiego MG i dobrej historii. Te rzeczy się łączą (dobry mg wymyśli dobrą historię, albo doda ciekawe wątki, zaanimuje npców) a właśnie, w pytaniu głównym spłyca problem, wszak nie jeden aspekt ma znaczenie.
MG -> z pewnością jest ważny, bo to on wpływa na pozostałe aspekty, dobiera historie, opowiada/pisze, dba o muzykę i bajery.
Gracze => Ha kto by przypuszczał, ale gracze mogą pomóc, widziałem już jak nawet banalną historyjkę z MG początkującym gracze podnosili na przyjemne odgrywanie postaci.
Fabuła ->faktycznie fajnie gdy nie jest to tylko znajdź zabij przynieś, ale tak właściwie w sesje typu przeżyj jak najdłużej też gra się przyjemnie
BN - > czyli jeśli są czymś więcej niż "gościem dającym zleceniem" " kobietą która wie że to wszystko wina skavenów" niech mają iskre życia, przeszłość. Ja np lubie co ważniejszych bnów rozpisywac na statsy, historie, znajomych i cichaczem prowadzić ich historie, czasem gracze odgrywają jakąś tam zagadkę a czesem nie.
Klimat -> nie jestem fanatykiem żadnego stylu, ale dobrze gdy MG i BG mają wspólne zdanie w co grają. Czy jest to przygoda mhroczna i tajeeemnicza czy jest to zabawa .
 
behemot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem