Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2007, 18:15   #16
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Wernaichen źródłem mym jest ma Logika Po prostu jakoś sobie nie wyobrażam by każdy wampir miał zalety określające że słyszy widzi BA są przecież WADY które owe zdolności ODBIERAJĄ. Skoro zatem KAŻDY wampir może wziąć wadę odbierająca zmysł znaczy że każdy wampir czuje owym zmysłem
Dalej co do kontroli zmysłów przez krew To wciąż podaje argument iż ten 1 PK który co wieczór jest spalany przez wampira ożywia jego ciało i wszystkie zmysły nie patrząc na ich przydatności. Ten 1PK po prostu działa na cały organizm i niema się nad nim żadnej kontroli.

Marcys Co do dalszej czesci Zalety to podałem jej pełną wersję jaką znalazłem niczego nie skracając. Co do argumentu że wampir ból czuje inaczej jak ludzie się zgodze że czuje go słabiej ale to niezmienia faktu że czujac go nawet przytłumionego jest on BÓLEM.
(Bosz kłocimy się teraz o zawartości cukru w cukrze. )
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem