Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2021, 07:31   #6
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Chciałam zrobić osobno ważne info, a osobno odpisać na kwestie techniczne, aby było przejrzyście:

Nie przeszkadzają mi spoilery. Nawet z komórki jakoś da się je wyskrobać, nie jest to jakieś ciężkie, zajmie najwyżej 1 minutę więcej

Cytat:
2. Alice ci za to wybaczyła, ale ja nie.
???

To jest trudne, bo musiałbym stworzyć jakieś złe zachowanie innemu graczowi. Czy ktoś zgłasza się na ochotni
Pewnie Evan jej dokuczał jak miał jeszcze sprawne nogi
No, ale gdyby tak nie było, to możesz i mnie wpisać, bo z tego, co zrozumiałam, to Charlie, Dakota i Alice znają się od dziecka, więc jest szerokie spektrum.

Pomyślałam, że mogłoby np być tak, że Dakota jak miała lat 8, to przez okno swojego pokoju widziała, jak ojciec Alice bije ich matkę, potem też uderzył Alice, awanturowali się. Jednak że była dzieckiem, nie umiała zareagować, powiedzieć rodzicom, bała się. Po tej sytuacji Dakota mogła się nieco zmienić, potem w wieku nastoletnim (powiedzmy, że już nawet 12-13) zaczęła się nosić jak teraz, stąd jej wygląd twardzielki i osobowość, która skrywa wewnętrzne lęki. Nie chce już nigdy czuć się tak bezsilna, jak wtedy.


To taka propozycja pomocna. Niby ciężko nie wybaczyć komuś, kto miał 8-9 lat, ale wiem, że da się gdy ktoś się mocno uprze. Nie każdy musi rozumieć psychikę dziecka, że ono po prostu może nie potrafić
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline