Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2021, 20:52   #30
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Brilchan
Jeszcze opis Klubu Cieknącego Sztyletu
I będziemy mieć komplet
Kurka wodna nie wiem czy dzisiaj dam radę jestem padnięty. W dwóch słowach bo nie chce opóźniać sesji. Ja sobie wyobrażam jako miejscowy chaing out spot dla nastolatków krążą różne plotki że można tam zdobyć narkotyki i łatwo kupić alko na nielegalny dowód. Grają kiepskie techno house i dance leniwe remiksy + kiepscy DJ ludzie chodzą tam się sponiewierać albo grzmocić się w toaletach ale mało rozrywek w mieścince to jest popularny spot mimo kiepskiej jakości.
Wyobrażam to sobie jako taką mordownie / wiejską dyskotekę w remizie

Cytat:
2. Nigdy się nie dogadywaliśmy. Jack Briarwood.
Wiem, że jest wspaniałym bratem dla Alice. Doceniam to, naprawdę. Wiem przez co razem przeszli. Ale ciężko znaleźć mi wspólny język z kimś, kto jest kompletnie zamknięty w sefirze malchut. I obniża swoje wibracje bez namysłu spożywając ciała innych czujących i świadomych stworzeń... Tacy jak on, świadomie lub nie, są siłą opóźniającą immanetyzację eschatonu, nadejście Ery Wodnika. Choć mam nadzieję, że jest w nim jakaś duchowość, głęboko drzemiąca iskierka światła wystarczająca by był w stanie się Przebudzić. Mogłabym mu w tym pomóc. Taka moja rola jako lightworkerki. Tylko musiałby wpierw zrzucić swoją obecną maskę i zrezygnować z toksycznych nawyków. Zwłaszcza podążania za patriarchalnym kultem agresywnej fizycznej rywalizacji, buńczucznymi demonstracjami typowo samczej sprawności.
ABSOLUTNIE KOCHAM TWOJĄ POSTAĆ <3

Moja postać jej zupełnie nie rozumie ale stara się być dla niej miły bo to dobra koleżanka jego siostry.
 
Brilchan jest offline