Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 05:29   #2
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Dzień pierwszy

So where did you go?
I should know, but it's cold
And I don't wanna be lonely
So tell me you'll come home
Even if it's just a lie

I tried not to upset you
Let you rescue me the day I met you
I just wanted to protect you
But now I'll never get to

The world's a little blurry
Or maybe it's my eyes



Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Hej! Sorry za wielką wiadomość grupową, ale właśnie wróciłem do miasta i jestem u mojego taty. Próbowałem się skontaktować z Alice, ale nie odpowiada na moje SMSy i nie odbiera telefonów. Zastanawiałem się, czy nie rozmawialiście z nią może ostatnio? Trochę głupio, jeśli się na mnie obraziła i specjalnie mnie ignoruje Jeśli macie z nią kontakt, to przekażcie jej, że przepraszam i jest mi przykro.
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Wiem, że mniej ostatnio pisałem, ale ciężko mi było w nowym miejscu po przeprowadzce. Powinienem być bardziej dostępny... ale to chyba nie jest powód, żeby mnie ignorować. W każdym razie zrobiło mi się trochę przykro...
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Sorry, że tak wcześnie piszę, ale już od wczoraj nie mogę się z nią skontaktować. Tata mnie obudził. Kto rano wstaje, temu pan Bóg daje... zawroty głowy z niewyspania. Zapowiadają się najlepsze ferie zimowe ever xd
Wysłano: 6:31
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 28-04-2021 o 05:37.
Ombrose jest offline