Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 11:13   #25
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
JACK BRIARWOOD do Grupowy Chat
Jakby coś mówiła to bym się tak nie wkurwiał prawda ?!! Nic nie mówiła ostatnio się pokłóciliśmy trochę ale sami ją znacie nawet jak się pokłóciliśmy to by mi powiedziała jakby gdzieś wybywała. Nie mogę spać bo jej nie ochroniłem przed tym kurwą historykiem i ojcem! Powinniem był zrobić więcej! Myślałem że jestem z tym sam ale jak zzobaczyłem ten chat to odzyskałem nadzieje że razem możemy coś zrobić

Cytat:
JACK BRIARWOOD do: EVAN HOLWELL

Ja nie pije alkohol kurwa niszczy! Mogę wyjść ci pomóc z tym tatuażem na dziary nie mam kasy i szczerze to mało mnie teraz laski obchodzą.

Słuchaj ziomuś mało kto o tym wie ale Alice wymykała się po nocach na Revy w sztylecie potrzebowała odreagować nie ćpała, nie piła nie jebała się po kiblach po prostu potrzebowała wytańczyć stres w klubie zawsze się o nią martwiłem ale nie potrafiłem jej odmówić więc ją kryłem martwię się że historyk to odkrył i ją zaszantażował ona nie chciała żeby się ktokolwiek o tym dowiedział bo szkoła by ją uważała za kurwo ćpunkę dlatego chce tam iść i sprawdzić ten trop ale wyglądam babe face to mnie nie wpuszczą bo próbowałem kiedyś pójść pilnować Alice
godzina 11:15
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-04-2021 o 11:25.
Brilchan jest offline