Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 11:19   #27
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
JACK BRIARWOOD do: CHARLIE BARNES
Charr kurwa ja się boję najgorszego.... Jestem nagrzany bo ją zawiodłem to chociaż mogę się za nią zemścić! A historyk to pojeb mówię ci jakbyś possłuchał z jaką miłością i podziwem mówił o stalinie i Mao! Podziwa tyranów i ciągle nam napierdala o tym jak wielcy ludzie silną wolą zdobywali kontrolę nad masami!

Alice się do niego kleiła pewnie chciała mieć silnego faceta przy którym się czuła bezpiecznie wiiesz autorytet zaufanie a on się na nią patrzył ale nie jak chłopak na laskę którą chce przelecieć ale jak kurwa wąż na mysz miałem kurwa dreszcze jak to widziałem mówiłem jej żeby przestała tak go wypytwać jakby to był uczeń to bym wybił zęby ale to kurwa nauczyciel!

I tak mam mu ocohtę wpierdolić w dupie mam najwyżej pójdę do paki! Wszystko lepsze od tego gówna teraz


godzina 11:20

Cytat:
JACK BRIARWOOD do Grupowy Chat

Masz racje trzeba coś zrobić! Mogę choćby i szukać po lasach chociaż jeżeli gdzieś jest to raczej bliżej cywilizacji
Godzina 11:25
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-04-2021 o 11:24.
Brilchan jest offline