Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2021, 17:13   #1
Bonifacy
 
Bonifacy's Avatar
 
Reputacja: 1 Bonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputację
[Gasnące słońca] Wieczna knajpa

Czolem!
Pomyślałem sobie ze skoro nikt nie chce prowadzić w Gasnace Slonca to może zrobimy „wieczna” sesje w ten system. (Bez MG) Akcja by się rozgrywała w dużej, czynnej całodobowo, jadłodajni z miejscami dla plebsu i alkowa dla szlachty. Ludzie w rożnym stanie, by przychodzili zjeść posiłek, porozmawiać i wychodzili gdzieś w miasto. Nie trzeba zakładać mechanicznej postaci, jedynie storyteling. Zasady i opis knajpy, byłby w pierwszym poście. Ktoś chętny pomoc mi rozpisać zasady?

Zasady:
Czas płynie wolno „od zdania do zdania” czy „kęsa” do „kęsa” do czasu gdy ktoś jakimś zaznaczonym hasłem powie, ze jest „przewijka” i posty poprzedzające staja się nie aktualne. Rozpoczyna się nowa scena.


Opis knajpy.
Jasne pomieszczenie oświetlone, w dzień, wpadającym słońcem przez szklana ścianę, a w nocy przez lampy podwieszone na suficie, Przy automatycznych drzwiach jest terminal z wyświetlonym menu na dzisiejszy dzień. Klienci podchodzą wybierają posiłek i po otrzymaniu paragonu podchodzą do kasy usytułowanej przy północnej ścianie. Obsługa wydaje posiłek z za kamiennej lady. Można usiąść przy rożnej wielkości stolikach na żeliwnych krzesłach.
 
Bonifacy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem