Wątek: Polshima 2020
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2021, 23:41   #1
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Polshima 2020

Cześć i czołem!


Abstrakt: Sondaż przedwyborczy do sondy potwierdzającej chęci udziału i prowadzenia przeze mnie dalszych jeszcze bardziej zaawansowanych, końcowych prac nad pewnym małym projektem, a mianowicie:

Polshimą 2020!

Założenia: Polska w czasach zagłady, rok 2020. Dzień w którym spadły bomby. Ragnarok. Dzień Sądu ostatecznego... jak zwał tak zwał. Postacie (a co za tym wy drodzy gracze!) zaznają Dnia Końca w realiach Polski naszej współczesnej i tego co nadejdzie. Możliwość grania potomkiem, lub mianowanym NPCem z zachowaniem części zdobytego doświadczenia. Dłuższa rozgrywka opowiadająca o dziejach umierającej i być może odradzającej się cywilizacji Europejskiej, a wszystko zacznie się w naszym małym Piekiełku zwanym Polską. Od Zagłady w Niepewną Przyszłość.

Mechanika: Pełna Neuroshima 1.5ed. Czysta, nieskalana z możliwością przyśpieszenia co niektórych aspektów, oraz rozbudową niepokrytych. W nieistniejących fragmentach mechaniki będę posiłkował się innymi, mocno zmodyfikowanymi elementami systemów o podobnej tematyce i/lub zewnętrznymi o ile będzie zainteresowanie ze strony graczy daną sferą.

Tryb rozgrywki: Ze względu na specyfikę nazwijmy to "żyjącym sandboxem". Tak, macie duży wpływ. Nie, nie macie wyłącznego wpływu na rozgrywkę. Cokolwiek zrobicie poniesie się echem (lub nie - zależy od waszych działań, ale raczej na tak). Tak czy inaczej, świat będzie żył. Bez google doca. Discord jako tablica wiedzy o świecie wg. postaci. Administratorem jestem ja. Też dobre miejsce do komunikacji, bo PW lubią się gubić. No i skrzynka ma pewną "pojemność", a na Discordzie wszystko jest archiwizowane.

Zapraszam do pozostawienia komentarzy i głosowania w sondzie!
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 01-05-2021 o 23:45.
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem