Wątek: Polshima 2020
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2021, 23:41   #1
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Polshima 2020

Cześć i czołem!


Abstrakt: Sondaż przedwyborczy do sondy potwierdzającej chęci udziału i prowadzenia przeze mnie dalszych jeszcze bardziej zaawansowanych, końcowych prac nad pewnym małym projektem, a mianowicie:

Polshimą 2020!

Założenia: Polska w czasach zagłady, rok 2020. Dzień w którym spadły bomby. Ragnarok. Dzień Sądu ostatecznego... jak zwał tak zwał. Postacie (a co za tym wy drodzy gracze!) zaznają Dnia Końca w realiach Polski naszej współczesnej i tego co nadejdzie. Możliwość grania potomkiem, lub mianowanym NPCem z zachowaniem części zdobytego doświadczenia. Dłuższa rozgrywka opowiadająca o dziejach umierającej i być może odradzającej się cywilizacji Europejskiej, a wszystko zacznie się w naszym małym Piekiełku zwanym Polską. Od Zagłady w Niepewną Przyszłość.

Mechanika: Pełna Neuroshima 1.5ed. Czysta, nieskalana z możliwością przyśpieszenia co niektórych aspektów, oraz rozbudową niepokrytych. W nieistniejących fragmentach mechaniki będę posiłkował się innymi, mocno zmodyfikowanymi elementami systemów o podobnej tematyce i/lub zewnętrznymi o ile będzie zainteresowanie ze strony graczy daną sferą.

Tryb rozgrywki: Ze względu na specyfikę nazwijmy to "żyjącym sandboxem". Tak, macie duży wpływ. Nie, nie macie wyłącznego wpływu na rozgrywkę. Cokolwiek zrobicie poniesie się echem (lub nie - zależy od waszych działań, ale raczej na tak). Tak czy inaczej, świat będzie żył. Bez google doca. Discord jako tablica wiedzy o świecie wg. postaci. Administratorem jestem ja. Też dobre miejsce do komunikacji, bo PW lubią się gubić. No i skrzynka ma pewną "pojemność", a na Discordzie wszystko jest archiwizowane.

Zapraszam do pozostawienia komentarzy i głosowania w sondzie!
 
__________________
"Plasma fire washes back across our very souls
Bursting out and we feel we're losing control!"

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 01-05-2021 o 23:45.
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem