Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2007, 23:31   #8
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Zależy co rozumiesz przez definicję dziwadła. Nie czytałem wszystkich postów, ale jak wspomniała pewna owieczka każdy patrzy na świat inaczej. Jeśli dziwadło dla niektórych to ktoś piszący na forumach typu lastinn albo słuchający rocka to cóż(spełniam oba te kryteria) to wolny kraj i niech myśli czy mówi co mu się podoba. Powiem jedno, ciężko jednoznacznie stwierdzić co oznacza bycie dziwnym albo normalnym w naszym społeczeństwie, ale jeśli dziwny znaczy tyle co robiący to co się lubi, przez co czasem wyróżniając się z tłumy a normalny tyle co nudny podporządkowując się pod ogólnie przyjęte sposoby bycia no to cóż.. wtedy jestem bardzo dziwny
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline