Wątek: Polshima 2020
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2021, 10:47   #10
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
@Buka, opcja czwarta jak w sam raz... no powiedzmy, nie ma tam siana, ale są Gamble!

@Ketharian, Czechy to malutki kraik... może Matuszka Rosyja?

@Alex Tyler, cóż, rednecki są w sile. Nawet pomimo mojego mocnego sentymentu do Neuro. Ale! W trakcie odkopywania zasobów natknąłem się na system który jest miodem. Cudo, po prostu, ale bez mocnych warsztatów i półautomatycznej karty do tworzenia postaci w calc'u (miesiące roboty) nie chwyci nawet przy stole, a co dopiero na forum...

@Luc du Lac, Polska ma swój urok, nie? Nasze małe piekiełko!

Cytat:
Makao
W skrócie, zachowujesz się nie dość, że roszczeniowo to mam silne wrażenie, że nie czytasz, lub nie chcesz czytać vel zrozumieć co właściwie piszę. Tak jak ty zastanawiasz się czy usiąść do rekrutacji, tak ja zastanawiam się czy by nam się dobrze współtworzyło historię.

Na ten moment? Przemyśl całokształt tego co napisałem, poczytaj jeszcze trochę, zastanów trochę. Może bardziej niż trochę nad tym co piszesz i co tym przekazujesz.

Cytat:
Wszyscy
Jesteście kochani. Padło na Polskę, bo to nam najłatwiej będzie odgrywać z punktu widzenia mentalności. Jakby nie było to własciwie Apokalipsa wchodząca w Post Apo, a nie czyste znane z Nerki Post Apo będzie.

Jeśli macie jakieś sugestie, propozycje, cokolwiek. Proszę piszcie śmiało. Tu, czy na PW, czy na Discordzie. Póki co największym dla mnie zgryzem jest miejsce akcji. Jakieś pomysły? Myślałem wstępnie o Trójmieście/okolicach.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem