Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2021, 20:08   #4
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Przeszłam wszystkie części ww. gry, ale kupiła mnie chwytliwa (choć trywialna) historia i ciekawa plejada postaci, oraz naukowe smaczki z zakresu fizyki i astronomii. Zdecydowanie wolę fantasy counterpart tej gry: Dragon Age.

ME to ewidentnie nie jest świat, do którego chciałabym wrócić w jakiejkolwiek formie (nawet na replay gier nie miałabym ochoty). Podobnie jak ze Star Wars, kompletnie nie jara mnie jego lore, frakcje, rasy i lokacje. Myślę jednak, że znajdziesz chętnych, bo to bardzo popularna franczyza. Wystarczy, że ogłosisz się na większej grupce na facebooku i zdecydujesz poprowadzić przez discord (nawet pisemnie). Tutaj raczej możesz mijać się z targetem.
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 09-05-2021 o 20:18.
Alex Tyler jest offline