Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2021, 12:27   #1
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Ostatni. Nóż w plecy. Część IV.

Hej! Wiem, że jeszcze kończymy poprzednią część, niemniej warto będzie ustalić już sobie co i jak w kolejnej. Ale po kolei:

Witam wszystkich Graczy. Dziękuję za dotychczasową grę Graczom "starym" i witam na pokładzie "nowego", a właściwie "nową". Za Makao poręczył Stalowy i to by mi w zupełności wystarczyło, a stworzone przez nią opowiadanie będące historią postaci i tak przekraczało moje wymagania.

Co prowadzi nas do następnej kwestii.
Lista Graczy i ich postaci.
  • Hakon - Gustaw von Grunnenberg - szlachcic / oficer
  • Pi0t - Loftus Ritter - wędrowny czarodziej
  • Gob1in - Detlef Thorvaldsson - saper
  • Stalowy - Galeb Galvinson - kowal run / mistrz rzemiosła
  • Druidh - Roz Bauer - ochotnik / szpieg
  • Makao - Ira Herz - łowca czarownic

Większość z Was (pogrubionym zaznaczone te skończone w 100%) ma jeszcze mniejsze lub większe braki w KP. Liczę, że na dniach to uregulujemy. A w każdym razie do końca maja.

Tempo pisania i cała reszta technikaliów jak poprzednio, w razie potrzeb zmiany teraz jest dobry moment na zaproponowanie tego.


A póki co pytam o dwie sprawy:
1. Czego od sesji oczekujecie Wy (opisowo lub jako prosty wpis typu "intryga - 50%, walka - 30%, eksploracja i romans - po 10%").
2. Czego od życia oczekują Wasze postaci, tzn. co chcą w życiu osiągnąć (cel długoterminowy) i to co chcą osiągnąć w ciągu najbliższych dni (cel krótkoterminowy).

Nie jest to oczywiście obowiązkowe.

Później zedytuję ten post, pojawią się tu informacje, linki, itp. O, na przykład ten do naszego głównego doca, gdzie jest sporo informacji zebranych w jednym miejscu głównie przez Stalowego.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 20-06-2021 o 09:09.
hen_cerbin jest offline