Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2021, 08:57   #123
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kaladin milczał od pochowania Dusrstów. Cały czas w głowie kołatała mu się myśl o tym, że utknęli w domu na zawsze. Ściskał dłoń mocno na włóczni. Gdy zatrzymali się w relikwiarzu Kaladinowi wystarczył moment.

- Te przedmioty nie są tu przypadkiem. Najpewniej ten kult, o który podejrzewa Durstów Orion coś chciał tutaj wywołać.

Archeolog złapał sztylet z czaszką szczura i zabrał do kieszeni.

- Nie chcę, żeby okazało się, że przez to za chwilę staniemy do starcia z czymś wielkim, co zostało wezwane do tego podłego świata mgły z miejsca jeszcze gorszego.

Po schowaniu sztyletu ruszył do kraty.
- Mam łom, poczekajcie - archeolog sięgnął po pomocne narzędzie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline